Beko inverter vertikalni zamrzivač B3RFNE314W ProSmartID EK000744406
Beko inverter vertikalni zamrzivač B3RFNE314W ProSmartID: EK000744406
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Usluga montaže Bele tehnike dostupna na teritoriji Beograda.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 73.299,00 din
- Cena sa PDV-om
- 62.199,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.010,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine

2+3 godine produžene garancije
2 godine + 3 godine produžene garancije samo uz registraciju na sajtu
Rok za registraciju je 90 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Više saznaj ovde
Rok za registraciju je 90 dana od kupovine uređaja. Nakon toga, ukoliko je registracija uspešna dobićete sertifikat o produženoj garanciji koji je potrebno da čuvate uz fiskalni račun i garantni list.
Ukoliko se ne snalazite sa registracijom, možete dobiti pomoć putem Beko call centra 011/4111-133
Ukoliko se ne registrujete, imaćete garantovanih 2 godine garanije uz dokaz o kupovini.
Više saznaj ovde
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Energetska klasa | E |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupna zapremina | 286 l |
| Potrošnja električne energije | 250 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Broj fioka/korpi | 8 |
| Visina | 186.5 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 70.9 cm |
| Neto težina | 71 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko inverter vertikalni zamrzivač B3RFNE314W ProSmart | |
| Tip i model | Zamrzivači | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |