Tesy grejalica HL-202HID EK000638283
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 2.999,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Tesy grejalica HL-202H
Ventilatorske grejalice su jedne od najčešće korišćenih grejnih tela, a najviše zbog svojih malih dimenzija i
kompaktnog dizajna, a koje čini da su iste lako prenosive i jednostavne za upotrebu u bilo kojoj vrsti
prostorija. TESY nudi kako modele sa grejačima koji su tipa provodnik sa otpornikom, tako i modele sa
grejačima tipa PTC. Grejači tipa PTC su izrađeni od površinskog metaliziranog keramičkog materijala.
Keramički grejač isijava snažno infracrveno zračenje i konvektivnu izmenu toplote. Putem infracrvenog
zračenja greju se okolni zidovi, predmeti i nameštaj, što zauzvrat emituje toplotu unutrašnjosti prostorije. Ovi
uređaji su ekonomični zbog temperaturnih karakteristika keramike, koje dozvoljavaju promene u otpornosti
materijala prilikom promene okolne temperature u prostoriji, a isijavana toplotna energija se reguliše tako, da
bi se postigla prethodna podešena temperatura. To znači, da uređaj sa nominalnom snagom 1800 W, u
kojem je ograničena cirkulacija odnosno duvane vazduha (ili je sa neispravnom turbinom), samostalno
reguliše snagu, smanjujući je u rasponu od 145-185 W, zavisno od temperature okoline odnosno prostorije.
Specifikacije
SAP:
421383
Broj nivoa snage:
2
Kompaktan i lagan:
✅
Podesiv termostat:
✅
Zaštita protiv smrzavanja:
✅
Zaštita protiv pregrevanja:
✅
Kabl za napajanje:
1.5 m
Neto težina:
0.87 kg
Мaksimalna snaga:
2000 W
Za prostorije do:
34-39 m³
Grejana površina:
13-16 m²
Visina:
0.105 m
Širina:
0.250 m
Dužina:
0.230 m
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Električne grejalice |
| Brand | Tesy |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Snaga | 2000 W |
| Tip grejalice | Električni ventilatori |
| Maksimalna snaga W | 2000 W |
| Broj razina grijanja | 2 |
| Zagravanje prostora | 16 m² |
| Timer | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Daljinski upravljač uključen | Ne |
| Ekran na dodir | Ne |
| Visina | 10.5 cm |
| Širina | 25 cm |
| Dubina | 23 cm |
| Neto težina | 1.25 kg |
| Naziv i vrsta robe | Tesy grejalica HL-202H |
| Tip i model | Električne grejalice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |