MBS SD Hit peć na čvrsto gorivo, crvena ECOID EK000772576
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 29.599,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.433,00 din
Dostavljamo već od 07.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
SD HIT je sofisticirana peć na drva koja ističe spoj modernog dizajna i duboke tradicije. Dostupna u tri elegantne boje – crvenoj, krem i crnoj, ova peć će unaprediti svaki prostor svojom estetikom.
Njene kompaktne dimenzije omogućavaju jednostavno postavljanje u različite prostore, dok mala plotna za pripremu hrane čini SD HIT praktičnim izborom za one koji žele uživati u toploti peći dok istovremeno kuvaju ukusne obroke. Spojite tradiciju sa savremenim dizajnom i stvorite toplu atmosferu u svom domu.
| Tip proizvoda | Peći |
| Brand | MBS |
| Boja | Crvena |
| Snaga | 6.1 W |
| Zagravanje prostora | 72 m² |
| Visina | 88.5 cm |
| Širina | 44 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 71 kg |
| Naziv i vrsta robe | MBS SD Hit peć na čvrsto gorivo, crvena ECO |
| Tip i model | Peći |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |