Plamen peć LagunaID EK000458340
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 84.590,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.094,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Vrhunski dizajn i kvalitetni materijali ugrađeni u ovu pećnicu pomoći će vam da prepoznate vrhunski proizvod.
Niša daje proizvodu dodatni dekorativni element, služi za dodatno zagrevanje prostora kao i za zagrevanje ili održavanje temperature hrane. Izrađen je od kvalitetnog sivog liva, a spoljne stranice su od emajliranog čeličnog lima. Svi spoljni odlivci se emajliraju posebnim postupkom jednoslojnog emajliranja sivim emajlom. Kroz velika zastakljena vrata možete videti celokupan kamin koji pruža potpun doživljaj otvorene vatre. Staklo ostaje čisto tokom celog vremena grejanja. Njegove osobine ispunjavaju zahteve EN 13240 i nose CE oznaku.
| Model | PLAMEN Laguna Crvena |
| Vrsta | Peć na čvrsto gorivo |
| Barkod | 3859889472951 |
| Kapacitet grejanja | 11Wh |
| Grejana površina | do 180m3 |
| Vrsta goriva | Drvo, ugalj |
| Pozicija ložišta | Centralno |
| Dimenzije ložišta (ŠxVxD) | 36x40x34cm |
| Dimenzije otvora lozišta (ŠxV) | 34x28cm |
| Pozicija dimne cevi | Centralno odozgo |
| Prečnik dimne cevi | 150mm |
| Stepen iskorišćenosti | 80,6% |
| Boja | Crvena |
| Energetska klasa | A+ |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 50x122,6x54cm |
| Masa | 133kg |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Peći |
| Brand | Plamen |
| Boja | Crvena |
| Zagravanje prostora | 180 m² |
| Naziv i vrsta robe | Plamen peć Laguna |
| Tip i model | Peći |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |