Plamen peć NeraID EK000458351
Plamen peć NeraID: EK000458351
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 95.590,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.626,00 din
Plamen peć Nera | Vrsta goriva:Drvo, ugalj | Snaga:14Wh | Širina:48 cm | Dubina:48 cm |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Model | PLAMEN Nera |
| Vrsta | Peć na čvrsto gorivo |
| Barkod | Dostupan na ambalaži proizvoda |
| Kapacitet grejanja | 14Wh |
| Grejana površina | do 240m3 |
| Vrsta goriva | Drvo, ugalj |
| Pozicija ložišta | Centralno |
| Dimenzije ložišta (ŠxVxD) | 44,5x65x33cm |
| Dimenzije otvora lozišta (ŠxV) | 28,6x51,1cm |
| Pozicija dimne cevi | Centralno odozgo |
| Prečnik dimne cevi | 150mm |
| Stepen iskorišćenosti | 80,5% |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | A+ |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 48x118,5x48cm |
| Masa | 168,5kg |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Peći |
| Brand | Plamen |
| Boja | Crna |
| Zagravanje prostora | 240 m² |
| Naziv i vrsta robe | Plamen peć Nera |
| Tip i model | Peći |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |