Fox klima uređaj FAC-18R32IAX-WF, 18000 BTU, inverter, WIFI readyID EK000595531
Fox klima uređaj FAC-18R32IAX-WF, 18000 BTU, inverter, WIFI readyID: EK000595531
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 69.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.388,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*

| Poslovno ime proizvođača | Vimport d.o.o. |
| Poslovno ime uvoznika | Vimport d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Brand | Fox |
| Boja | Bela |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + spoljašnja) |
| Namena klima prema prostoru | od 36 do 50 m2 |
| Energetski razred grejanja | A+++ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 5.3 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| WiFI ugrađen | Da |
| Područje rada u modu grejanja | -15≤T≤30°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤50°C |
| Max.dužina cevi | 25 m |
| Max. visinska razlika | 15 m |
| Buka - UJ | 57 dB |
| Buka - VJ | 62 dB |
| Visina unutrašnje jedinice | 31 cm |
| Širina unutrašnje jedinice | 90 cm |
| Dubina unutrašnje jedinice | 225 cm |
| Neto težina unutrašnje jedinice | 10 kg |
| Visina spoljašnje jedinice | 53 cm |
| Širina spoljašnje jedinice | 70.5 cm |
| Dubina spoljašnje jedinice | 280 cm |
| Neto težina spojašnje jedinice | 23 kg |
| Naziv i vrsta robe | Fox klima uređaj FAC-18R32IAX-WF, 18000 BTU, inverter, WIFI ready |
| Tip i model | Klime za dom |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Vimport d.o.o. |
| Poslovno ime uvoznika | Vimport d.o.o. |