Xiaomi friteza na vruć vazduh Dual Zone, 2800W, 12 L, crnaID EK000839034
Xiaomi friteza na vruć vazduh Dual Zone, 2800W, 12 L, crnaID: EK000839034
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 18.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 14.789,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 716,00 din
Specifikacije proizvoda
Saznaj više
Dostavljamo već od 06.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Xiaomi Friteza na vruć vazduh
Moderna air fryer friteza sa dve fioke, velikim kapacitetom i pametnim funkcijama za brzo i zdravo kuvanje bez ulja.
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| Tip | Friteza na vruć vazduh |
| Maksimalna snaga | 2800 W |
| Priprema hrane bez ulja | da |
| Zapremina | 12 l |
| Broj fioka | 2 (donja: 6 l, gornja: 6 l) |
| Funkcije | |
| Tajmer | da |
| Kontrola | Digitalna |
| Povezivanje aplikacijom | da |
| Kuvanje uz aplikaciju | da |
| Automatski programi | 14 unapred postavljenih programa |
| Temperatura | 40 do 230 °C |
| Karakteristike | |
| Ekran | Veliki HD ekran u boji |
| Unutrašnjost | Metalni enterijer |
| Podsetnici | Podsetnici za okretanje hrane |
| Indikator | Indikatorska lampica |
| Dizajn | Dizajn sa dvostrukim roštiljem |
| Kuvanje | Kuvanje do 4 jela odjednom |
| Sinhronizacija | Sinhronizacija obe korpe |
| Cirkulacija | Sistem cirkulacije od 360° |
| Sigurnost | Automatsko isključivanje prilikom vađenja korpe |
| Ostalo | |
| Nelepljivi premaz | da |
| Perivo u mašini | da |
| Napajanje | 220–240 V~/50 Hz |
| Težina | 10 kg |
| Boja | crna |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Tip proizvoda | Friteze |
| Broj programa | 14 |
| Zapremina posude | 12 l |
| Snaga | 2800 W |
| Garancija | 2 god |
| Vrsta prženja | Vrući vazduh |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi friteza na vruć vazduh Dual Zone, 2800W, 12 L, crna |
| Tip i model | Friteze |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |