Beko mikrotalasna rerna MOC20100WFBID EK000596582
Beko mikrotalasna rerna MOC20100WFBID: EK000596582
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda traje do 17.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 12.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 9.599,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 465,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Poslovno ime proizvođača | BEKO BALKANS DOO |
| Poslovno ime uvoznika | Beko Balkans d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mikrotalasne pećnice |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Snaga | 1100 W |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Kapacitet rerne | 20 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Odmrzavanje | Da |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 24.5 cm |
| Visina | 24.3 cm |
| Širina | 44.6 cm |
| Dubina | 34.5 cm |
| Neto težina | 10 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko mikrotalasna rerna MOC20100WFB |
| Tip i model | Mikrotalasne pećnice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | BEKO BALKANS DOO |
| Poslovno ime uvoznika | Beko Balkans d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |