Beko ugradna mikrotalasna rerna BMOB 20231 XID EK000728492
Beko ugradna mikrotalasna rerna BMOB 20231 XID: EK000728492
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda traje do 17.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 34.799,00 din
- Cena sa PDV-om
- 18.399,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 890,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Tip proizvoda | Mikrotalasne pećnice |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna/Srebrna |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet rerne | 20 l |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 24.5 cm |
| Visina | 38.2 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 34 cm |
| Neto težina | 13.1 kg |
| Naziv i vrsta robe | Beko ugradna mikrotalasna rerna BMOB 20231 X |
| Tip i model | Mikrotalasne pećnice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |