Bosch ugradna mikrotalasna rerna BFL7221B1ID EK000587290
Bosch ugradna mikrotalasna rerna BFL7221B1ID: EK000587290
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda traje do 17.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 127.999,00 din
- Cena sa PDV-om
- 101.589,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.917,00 din
Dostavljamo već od 22.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo

Cashback 10.000 dinara!
Ostvarite povrat novca u iznosu od 10.000 dinara uz kupovinu uređaja i registraciju na sajtu.
Rok za registraciju je 30 dana od datuma kupovine. Nakon uspešne prijave, povrat sredstava će biti realizovan u skladu sa uslovima promocije.
Ukoliko se ne registrujete u predviđenom roku, nećete ostvariti pravo na cashback. Više saznaj ovde.
Rok za registraciju je 30 dana od datuma kupovine. Nakon uspešne prijave, povrat sredstava će biti realizovan u skladu sa uslovima promocije.
Ukoliko se ne registrujete u predviđenom roku, nećete ostvariti pravo na cashback. Više saznaj ovde.
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Mikrotalasne pećnice |
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bela |
| Snaga | 900 W |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Kapacitet rerne | 21 l |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Upravljanje | Zaslon na dodir |
| Ekran | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dečija sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 0 cm |
| Visina | 38.2 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 31.8 cm |
| Neto težina | 17.2 kg |
| Naziv i vrsta robe | Bosch ugradna mikrotalasna rerna BFL7221B1 |
| Tip i model | Mikrotalasne pećnice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |