RUSSELL HOBBS Pegla 25090-56 One Temp 2600WID EK000745143
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Kupovinom određenih modela Russell hobbs pegla na poklon dobijate Sredstvo za kamenac Russell Hobbs.
Akcija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- 11.299,00 din
- Cena sa PDV-om
- 6.999,00 din
Dostavljamo već od 28.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

ROK ZA PRIJAVU: DO 28 DANA OD DATUMA KUPOVINE
Više saznaj ovdje
One Temperature Pegla – Russell Hobbs
Jedna temperatura. Besprekorno peglanje. Bez komplikacija.
One Temperature pegla brenda Russell Hobbs uvodi revoluciju u svakodnevno peglanje – sa jednom univerzalnom temperaturom pogodnom za sve tkanine, eliminiše potrebu za ručnim podešavanjem i smanjuje rizik od oštećenja odeće. Uz dodatne funkcije i visoke performanse, nudi brzo, sigurno i efikasno iskustvo.
Glavne karakteristike
-
Jedna optimalna temperatura za sve vrste tkanina: Nema više podešavanja – pegla automatski koristi bezbednu temperaturu za sve materijale
-
Kontinuirani ispust pare: 50 g/min za efikasno svakodnevno peglanje
-
Snažni udar pare: 210 g za lako uklanjanje tvrdokornih nabora
-
Kapacitet rezervoara za vodu: 350 ml, za duže peglanje bez čestog dolivanja
-
Snaga: 2600 W – brzo zagrevanje i visoka efikasnost
-
Keramička grejna ploča: Omogućava 60% bolje klizanje za lakše peglanje bez napora
-
Dodatne funkcije:
-
Promenljivo i vertikalno ispuštanje pare
-
Sistem protiv kapanja
-
Sistem za samočišćenje
-
Sistem protiv kamenca
-
Bezbednost i ergonomija
-
Trostruki sistem automatskog isključivanja: Povećava sigurnost pri korišćenju
-
Dugačak kabl: 3 metra – za veću slobodu pokreta tokom peglanja
-
Boja: Crvena – moderan i upečatljiv dizajn
Tehničke specifikacije
-
Brend: Russell Hobbs
-
Grejna ploča: Keramička
-
Snaga: 2600 W
-
Kapacitet rezervoara: 350 ml
-
Boja: Crvena
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Russell Hobbs |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna/Crvena |
| Tip proizvoda | Parne pegle |
| Snaga | 2600 W |
| Neprestana para | 50 g/min |
| Dodatna količina pare | 210 g/min |
| Vertikalni tok pare | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.35 l |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Naziv i vrsta robe | RUSSELL HOBBS Pegla 25090-56 One Temp 2600W |
| Tip i model | Parne pegle |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |