DREAME Štapni usisivač R10s UltraID EK000861993
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 29.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.452,00 din
Dostavljamo već od 04.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
-
Sa maksimalnom usisnom snagom do 150AW, Dreame R10S Ultra pruža snažno i pouzdano čišćenje u celom domu.
Omni-Brush četka je dizajnirana za efikasno čišćenje kako tvrdih podova, tako i tepiha, uz automatsko prilagođavanje različitim površinama.
CelesTect™ osvetljenje pod uglom od 140° otkriva skrivenu prašinu i nečistoće, dok se savitljiva cev od 90° lako prilagođava kako bi omogućila čišćenje duboko ispod nameštaja — bez podizanja uređaja i bez nezgodnih uglova.- Led ekran: DA
- Usisna snaga: 150 AW
- Deklarisana snaga: 450W
- Tri režima rada: Eco, Mid, Turbo
- Kapacitet bateije: 8x2500 mAh
- Vreme punjenja: 4h
- Led: 140° CelesTect™ Celeste LED
- Kapacite posude za prašinu: 0.6L
- Baza: Dolazi sa zidnim držačem
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Štapni usisivači |
| Brand | DREAME |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga | 450 W |
| Mokro usisavanje | Ne |
| LED osvetljenje | Da |
| Visina | 34.5 cm |
| Širina | 23.3 cm |
| Dubina | 27.7 cm |
| Neto težina | 5.5 kg |
| Naziv i vrsta robe | DREAME Štapni usisivač R10s Ultra |
| Tip i model | Štapni usisivači |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |