Nespresso aparat za kafu Inissia RedID EK000575603
Akcijska cena važi i za plaćanje do 12 rata bez kamate!
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 14.999,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 726,00 din
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Pumpa visokog pritiska
Jednostavan za upotrebu, Nespresso Inissia svaki put nudi savršenu kafu u stilu barista, zahvaljujući jednostavnoj kontroli jednim dodirom i patentiranom sistemu za ekstrakciju koji obezbeđuje pritisak do 19 bara.
Dve vrste pića: Espreso i Lungo
Nespresso ulaže u visokokvalitetnu proizvodnju i doprinosi globalnim akcijama u vezi sa klimatskim promenama
2003. godine, u partnerstvu sa The Rainforest Alliance, uspostavili smo AAA održivi kvalitet™ Program. Cilj ovog programa je daobezbedi vrhunski kvalitet kafe u zrnu, ali istovremeno zaštiti životnu sredinu i unapredi živote farmera i njihovih zajednica.
Od 2009 smanjili smo sadržaj ugljen-dioksida u svakom Nespresso šaliju za preko 20%, a naš cilj je da ga još više smanjimo.
"
| Ostalo | Nespresso kapsule |
| Brand | Nespresso |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crvena |
| Tip proizvoda | Aparati za kavu na kapsule |
| Snaga aparata za kavu | 1260 W |
| Pritisak pumpe | 19 bar |
| Tip aparata | Automatski |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.7 l |
| Visina | 20 cm |
| Širina | 12 cm |
| Dubina | 32 cm |
| Neto težina | 2.4 kg |
| Naziv i vrsta robe | Nespresso aparat za kafu Inissia Red |
| Tip i model | Aparati za kavu na kapsule |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |