Laptop Asus ZenBook Pro Duo UX581LV-H2002R 15.6 UHD Six-Core Intel Core i7-10750H 2.6GHz,16GB RAM,1 TB SSD,NVIDIA GeForce RTX 2060,Windows 10 Pro,laptopID EK000356739
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 444.444,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 21.510,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Otmen spolja.Divlji iznutra.Neverovatne performanse.Namenski oblikovan.
Asus ZenBook laptopovi su stvoreni kako bi pruzili istinsku snagu tamo gde i pripada u vasim rukama!
Sestojezgarni jezgarni Intel Core i7-10750H pomaže Vašem uređaju da radi glatko i pouzdano kako bi se sa lakoćom obradili svi Vaši zadaci.
16GB operativne memorije, od suštinskog značaja za multitasking i napajanje zahtevnih programa kao što su softver za uređivanje video zapisa i igre. Što više RAM-a, bolje performanse ćete uživati.
Pored munjevito brzog SSD diska kapaciteta 1 TB SSD koji poseduje, nemate brige o povećanju Vaše kolekcije digitalnih filmova, pesama i slika.
Ekran dijagonale 15.6 inča, UHD 3840x2160rezolucije sa integrisanom WEB kamerom, ostanite povezani sa porodicom i prijateljima i uživajte u omiljenoj muzici, filmovima i fotografijama.
Savršen spoj sjajnih karakteristika, vrhunskog dizajna.
Uredjaj poseduje odvojenu graficku kartu NVIDIA GeForce RTX2060 6GB .
Uredjaj dolazi sa Windows 10 Pro sistemom te je odmah spreman za rad!
Da, to je vaš Asus!
Kratka tehnička specifikacija:
Asus ZenBook Pro Duo UX581LV-H2002R,procesor Intel Core i7-10750H,Core6, radna memorija 16GB, ekran 15.6 UHD 3840x2160, brz disk od 1 TB SSD, grafička kartica NVIDIA GeForce RTX 2060,802.11ac,Bluetooth 5.0,HDMI,Thunderbolt 3,2xUSB 3.2 Type A,težina 2.5 kg, boja Celestial Blue Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
ASUS Zenbook - laptop koji će vas oduševiti! Ne verujete nam? Isprobajte ga!
Kupite ASUS Zenbook i registrujte ga pomoću formulara za registraciju.
Ukoliko niste zadovoljni, možete da ga vratite u roku od tri meseca i dobićete svoj novac nazad.
Bez skrivenih troškova. Ne šalimo se! To je pravi kvalitet ASUS ZenBook-a.
Sve što je potrebno je da pratite ove korake:
1. Kupite ASUS ZenBook. Promocija važi za kupovine od 01.12.2020 do 31.01.2021. (uključujući navedene dane)
2. Registrujte se na www.asusplus.rs/rs/money-backa u roku od 14 dana od datuma kupovine.
3.Uživajte u svom novom fantastičnom laptopu!
Ukoliko odlučite da ga vratite u roku od 90 dana od dana kupovine, vratite ga u radnju u kojoj ste ga kupili.
Vratićemo vam novac u potpunosti.
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Boja | Plava/Neon |
| Brand | Asus |
| Vrsta namene laptopa | Ultrabook |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 15.6 " |
| Rezolucija ekrana | 3840 x 2160 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Procesor Intel Core i7-10750H(12M Cache,up to 5,0GHz) |
| Brzina procesora | 2.6 GHz |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | NVIDIA GEFORCE RTX 2060 |
| Model grafičkog čipa | GeForce RTX 2060 Super |
| Operativni sistem | Windows 10 Pro |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| USB 3.2 gen1 | 2 kom |
| WiFI ugrađen | Da |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Tip hard diska | SSD |
| Masa | 2.5 kg |
| Naziv i vrsta robe | Laptop Asus ZenBook Pro Duo UX581LV-H2002R 15.6 UHD Six-Core Intel Core i7-10750H 2.6GHz,16GB RAM,1 TB SSD,NVIDIA GeForce RTX 2060,Windows 10 Pro,laptop |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |