Laptop DELL Latitude 5530 (NOT20061) 15.6" FHD Intel i7-1255U 16GB 512GB Intel Iris Xe Windows 11 ProID EK000485567
Laptop DELL Latitude 5530 (NOT20061) 15.6" FHD Intel i7-1255U 16GB 512GB Intel Iris Xe Windows 11 ProID: EK000485567
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 253.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 12.293,00 din
Laptop DELL Latitude 5530 (NOT20061) 15.6" FHD Intel i7-1255U 16GB 512GB Intel Iris Xe Windows 11 Pro | 15.6" 1920x1080 | Intel Core i7-1255U | RAM 16GB | PCIe NVMe 512GB SSD | Intel Iris Xe | Windows 11 Pro |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Ekran
| Veličina ekrana | 15.6" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | WVA |
| Ostalo | High-brightness 250-nit |
Procesor / Čipset
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-1255U |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt procesora | 1.7 GHz (4.7 GHz) |
| Keš memorija procesora | 12MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 10nm Intel 7 |
| Čipset | Intel® PCH-LP |
Memorija (RAM)
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 3.200MHz |
| Broj slotova | 2 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 64GB |
Grafika
| Grafika | Intel® Iris™ Xe Graphics |
| Tip grafičke memorije | Deljena |
Skladištenje podataka
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 2 x M.2 NVMe |
| Interfejs raspooživih slotova | 1 x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 1 |
Mreža
| Wi-Fi verzija | IEEE 802.11ax |
| Model | Intel® Wireless 6E AX211 |
| Bluetooth verzija | 5.2 |
| Žična mreža (LAN) | 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
Priključci / Slotovi
| Thunderbolt™ | 2x Thunderbolt 4 |
| DisplayPort priključci | Da preko Thunderbolta |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 2 |
| USB 3.2 priključci | 2 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | microSD |
Bezbednost
| TPM | Da |
| Čitač otiska prsta | Ugrađen |
Kamera
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
Audio
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2x2.5W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
Tastatura
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Jednobojno osvetljenje |
Baterija
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 4-Cell (58WHr) |
| Ostalo | ExpressCharge™ tehnologija |
Softver
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 11 Professional |
Fizičke karakteristike
| Dimenzije | 357.8mm x 233.3mm x 22.15mm |
| Masa | 1.59kg |
| Masa (raspon) | 1kg - 2kg |
| Boja | Siva |
| Stanje | Nekorišćeno |
| Ostalo | MIL-STD 810H |
Ostale karakteristike
| AC Adapter (punjač) | 90W (Tip C) |
| SmartCard | Da |
| Standardi zaštite i izdržljivosti | Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Dell |
| Vrsta namene laptopa | Poslovni |
| Ekran na dodir | Ne |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | 1255U |
| Brzina procesora | 4.7 GHz |
| RAM memorija | 16 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Model grafičke kartice | Intel Iris Xe |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.2 gen1 | 2 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Naziv i vrsta robe | Laptop DELL Latitude 5530 (NOT20061) 15.6" FHD Intel i7-1255U 16GB 512GB Intel Iris Xe Windows 11 Pro | |
| Tip i model | Laptopovi | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |