Laptop DELL Precision M7750 NOT16528 17.3 FHD 500nits Intel Core i7-10875H 2.3GHz,16GB RAM,512 GB SSD,nVidia Quadro RTX 4000,Windows 10 Pro,laptopID EK000364519
Laptop DELL Precision M7750 NOT16528 17.3 FHD 500nits Intel Core i7-10875H 2.3GHz,16GB RAM,512 GB SSD,nVidia Quadro RTX 4000,Windows 10 Pro,laptopID: EK000364519
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 459.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 22.262,00 din
17.3" FHD IPS 500nits | Intel Core i7-10875H 2.3GHz | RAM 16GB | PCIe NVMe 512 GB SSD | nVidia Quadro RTX 4000 8GB | Windows 10 Pro |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Specifikacije:
| Ekran | |
|---|---|
| Veličina ekrana | 17.3" |
| Rezolucija ekrana | 1.920 x 1.080 |
| Format rezolucije | Full HD |
| Tip panela | WVA |
| Ostalo | Anti-glare, High-brightness 500-nit |
| Procesor / Čipset | |
| Klasa procesora | Intel® Core™ i7 |
| Model procesora | i7-10875H |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 16 |
| Radni takt procesora | 2.3 GHz (5.1 GHz) |
| Keš memorija procesora | 16MB Intel® Smart cache |
| Ostalo | 14nm |
| Čipset | Intel® WM490 |
| Memorija (RAM) | |
| Memorija (RAM) | 16GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt memorije | 2.933MHz |
| Broj slotova | 4 |
| Popunjeni slotovi | 2 |
| Maksimalno podržano | 128GB |
| Ostalo | Moguća nadogradnja memorije |
| Grafika | |
| Grafika | nVidia® Quadro® |
| Model grafike | GeForce® RTX 4000 |
| Količina grafičke memorije | 8GB |
| Tip grafičke memorije | GDDR6 |
| Skladištenje podataka | |
| Tip skladištenja | SSD |
| SSD | 512GB |
| SSD interfejs | M.2 NVMe |
| Disk slotovi | 3 x M.2 NVMe |
| Raspoloživi slotovi | 2 |
| Mreža | |
| Wi-Fi | Da |
| Model | Intel® Wireless AX201 |
| Bluetooth™ | Da |
| Bluetooth™ verzija | 5.1 |
| Žična mreža (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Priključci / Slotovi | |
| Thunderbolt™ | 2x USB Tip C |
| DisplayPort priključci | 1x DisplayPort Mini |
| HDMI priključci | 1x HDMI 2.0 |
| Ukupno USB priključaka | 3 |
| USB 3.1 priključci | 3 (Tip A) Gen1 |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| Audio | 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon) |
| Čitač kartica | SD |
| Ostali priključci / Slotovi | Slot za micro SIM karticu, Wedge shaped security cable slot |
| Bezbednost | |
| TPM | Da |
| Kamera | |
| Rezolucija | 0.92 Megapiksela |
| Snimanje videa | 1.280 x 720, 30fps |
| Model | HD RGB |
| Audio | |
| Zvučnici | 2.0 |
| Snaga | 2.5W |
| Mikrofon | Dual (ugrađeni) |
| Ostalo | High Definition audio |
| Tastatura | |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Numerički deo tastature | Da |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Baterija | |
| Tip | Litijum-jonska |
| Broj ćelija baterije | 6-Cell (95WHr) |
| Ostalo | ExpressCharge™ tehnologija |
| Softver | |
| Operativni sistem | Microsoft Windows® 10 Professional |
| Fizičke karakteristike | |
| Dimenzije | 400mm x 263.6mm x 28.6mm |
| Masa | 3.01kg |
| Masa (raspon) | 3kg - 4kg |
| Boja | Siva |
| Ostale karakteristike | |
| AC Adapter (punjač) | 240W |
| SmartCard | Da |
| Reklamacioni period | |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
| Deklaracija | |
| EAN | 5311120165285 |
| Uvoznik | EWE COMP DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Boja | Siva |
| Brand | Dell |
| Vrsta namene laptopa | Poslovni |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 17.3 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i7 |
| Model procesora | Intel Core i7-10875H, Octa core Brzina: 2,3 GHz - 5,1 GHz Keš memorija: 16 MB Mobile Intel HM470 Express Chipset |
| Brzina procesora | 2.3 GHz |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 2933 |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Model grafičke kartice | NVIDIA QUADRO RTX 4000 |
| Model grafičkog čipa | Quadro |
| Operativni sistem | Windows 10 Pro |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 3.1 gen1 | 1 kom |
| USB type C | 2 kom |
| WiFI ugrađen | Da |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 6 |
| Tip hard diska | SSD |
| Masa | 3.01 kg |
| Ostalo | ExpressCharge™ tehnologija |
| Naziv i vrsta robe | Laptop DELL Precision M7750 NOT16528 17.3 FHD 500nits Intel Core i7-10875H 2.3GHz,16GB RAM,512 GB SSD,nVidia Quadro RTX 4000,Windows 10 Pro,laptop |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |