Laptop HP Elitebook x360 1040 G6 7KN25EA 14 FHD IPS 400nits Touch Intel Core i5-8265U 1.6GHz,16GB RAMA,512GB SSD,Intel UHD 620 Graphics,Windows 10 Pro,laptopID EK000341717
Laptop HP Elitebook x360 1040 G6 7KN25EA 14 FHD IPS 400nits Touch Intel Core i5-8265U 1.6GHz,16GB RAMA,512GB SSD,Intel UHD 620 Graphics,Windows 10 Pro,laptopID: EK000341717
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 229.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 11.131,00 din
14" FHD IPS Touch | Intel Core i5-8265U 1.6GHz | RAM 16GB | PCIe NVMe 512 GB SSD | Intel UHD 620 Graphics | Windows 10 Pro |
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Kratka tehnička specifikacija:
HP Elitebook x360 1040 G6 7KN25EA,procesor Intel Core i5-8265U,Core4, radna memorija 16GB, ekran 14 FHD IPS Touch 1920x1080, brz disk od 512 GB SSD, grafička kartica Intel UHD 620 Graphics,Windows 10 Pro,802.11ac,Bluetooth 5.0,HDMI, 2xUSB 3.2 Type c,težina 1.35 kg, boja Srebrna Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
|
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Boja | Srebrna |
| Brand | HP |
| Vrsta namene laptopa | Ultrabook |
| Ekran na dodir | Da |
| Veličina ekrana | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | Intel® Core™ i5-8265U with Intel® UHD Graphics 620 (1.6 GHz base frequency, up to 3.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 6 MB L3 cache, 4 cores) |
| Brzina procesora | 1.6 GHz |
| Broj jezgara procesora | 4 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Tip memorije | DDR4 |
| SSD 1 | 512 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | INTLE UHD 620 GRAPHICS |
| Model grafičkog čipa | Intel UHD Graphics 620 |
| Operativni sistem | Windows 10 Pro |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| USB type C | 2 kom |
| WiFI ugrađen | Da |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 3 |
| Tip hard diska | SSD |
| Masa | 1.35 kg |
| Naziv i vrsta robe | Laptop HP Elitebook x360 1040 G6 7KN25EA 14 FHD IPS 400nits Touch Intel Core i5-8265U 1.6GHz,16GB RAMA,512GB SSD,Intel UHD 620 Graphics,Windows 10 Pro,laptop |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |

