Laptop HP ZBook Fury 17 G8 (62T92EA) 17.3"FHD AG, i9-11900H, 32GB, 1TB, Win 11 ProID EK000523868
Laptop HP ZBook Fury 17 G8 (62T92EA) 17.3"FHD AG, i9-11900H, 32GB, 1TB, Win 11 ProID: EK000523868
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 474.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 22.988,00 din
Ekran Veličina ekrana: 17.3" Rezolucija ekrana: 1.920 x...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Ekran |
Veličina ekrana: 17.3"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: IPS
Ostalo: anti-glare, 300 nits, 72% NTSC
|
| Procesor |
Klasa procesora: Intel® Core™ i9
Model procesora: i9-11900H
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 16
Radni takt procesora: 2.5 GHz (4.9 GHz)
Keš memorija procesora: 24MB Intel® Smart cache
Ostalo: 10 nm SuperFin
|
| Memorija |
Memorija (RAM): 32GB (1x32GB)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Ukupan broj slotova za memoriju: 4
|
| Hard disk |
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: M.2 NVMe
|
| Graficka karta |
Grafika: nVidia®
Model grafike: RTX A4000
Količina grafičke memorije: 8GB
Tip grafičke memorije: GDDR6
|
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional |
| Opticki uredjaj | Bez optičkog uređaja |
| Mreza | Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth® 5.2 wireless card (supporting gigabit data rate) |
| Slotovi |
1 RJ-45;
1 headphone/microphone combo;
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (charging);
1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 nano security lock slot;
1 nano SIM card slot;
1 power connector;
1 Mini DisplayPort™ 1.4;
1 HDMI 2.0b;
2 Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
|
| Kamera | HD 720p IR privacy camera with integrated dual array microphones |
| Audio | Audio by Bang & Olufsen, dual stereo speakers, HP World Facing Microphone dual array digital microphones, functions keys for volume up and down, combo microphone/headphone jack, HD audio |
| Baterija | HP Long Life 8-cell, 94 Wh Li-ion polymer |
| Fizicke karakteristike |
Dimenzije: 398.4mm x 267.1mm x 26.9mm
Masa: 2.76kg
Boja: Siva
Slovni raspored tastera: EN
Pozadinsko osvetljenje tastature
Fingerprint
TPM
|
| Garancija | 3 godine |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Brand | HP |
| Vrsta namene laptopa | Internet&Office |
| Ekran na dodir | Ne |
| Veličina ekrana | 17.3 " |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i9 |
| Brzina procesora | 4.9 GHz |
| RAM memorija | 32 GB |
| SSD 1 | 1024 GB |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Model grafičke kartice | nVidia® RTX A4000 |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 1 |
| USB 3.2 gen1 | 3 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Masa | 2.76 kg |
| Naziv i vrsta robe | Laptop HP ZBook Fury 17 G8 (62T92EA) 17.3"FHD AG, i9-11900H, 32GB, 1TB, Win 11 Pro |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |