Računar DT LN TC neo 50s G6 U5-225/16G/512G/DOS/YU/3Y, 13DM000BYAID EK000849891
Računar DT LN TC neo 50s G6 U5-225/16G/512G/DOS/YU/3Y, 13DM000BYAID: EK000849891
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 128.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 6.243,00 din
DT LN TC neo 50s G6 U5-225/16G/512G/DOS/YU/3Y, 13DM000BYA
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
DT LN TC neo 50s G6 U5-225/16G/512G/DOS/YU/3Y, 13DM000BYA
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Brand | Lenovo |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 225 |
| Brzina procesora | 4.5 GHz |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| RAM memorija | 16 GB |
| Takt memorije | 5600 |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Memorija grafičke kartice | 0 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Napajanje (W) | 180 W |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Optička jedinica | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| WiFI ugrađen | Da |
| USB type C | 1 kom |
| USB 3.2 gen1 | 2 kom |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Naziv i vrsta robe | Računar DT LN TC neo 50s G6 U5-225/16G/512G/DOS/YU/3Y, 13DM000BYA | |
| Tip i model | Desktop računari | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |