Računar HP DES ProDesk Tower 2 G1i i5-14400 8GB512 DOS, B70VQAT#BEDID EK000849871
Računar HP DES ProDesk Tower 2 G1i i5-14400 8GB512 DOS, B70VQAT#BEDID: EK000849871
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 92.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.500,00 din
HP DES ProDesk Tower 2 G1i i5-14400 8GB512 DOS, B70VQAT#BED
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
HP DES ProDesk Tower 2 G1i i5-14400 8GB512 DOS, B70VQAT#BED
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Brand | HP |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i5 |
| Model procesora | 14400 |
| Brzina procesora | 4.7 GHz |
| Broj jezgara procesora | 10 |
| RAM memorija | 8 GB |
| Takt memorije | 5200 |
| Zasebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Memorija grafičke kartice | 0 GB |
| SSD 1 | 512 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Napajanje (W) | 280 W |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Optička jedinica | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| WiFI ugrađen | Ne |
| USB type C | 1 kom |
| USB 3.2 gen1 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 2.0 | 4 kom |
| Naziv i vrsta robe | Računar HP DES ProDesk Tower 2 G1i i5-14400 8GB512 DOS, B70VQAT#BED | |
| Tip i model | Desktop računari | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |