Računar MSG GAMER A173 5700X/32G/1T/RTX4070S/700ID EK000849883
Računar MSG GAMER A173 5700X/32G/1T/RTX4070S/700ID: EK000849883
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 192.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 9.340,00 din
Računar MSG GAMER A173 5700X/32G/1T/RTX4070S/700
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Računar MSG GAMER A173 5700X/32G/1T/RTX4070S/700
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Brand | MSGW |
| LAN (RJ45) | 1 |
| Brand procesora | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Model procesora | 5700X |
| Brzina procesora | 4.6 GHz |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Takt memorije | 3200 |
| Zasebna grafička kartica | Da |
| Vrsta grafičke kartice | nVidia |
| Memorija grafičke kartice | 12 GB |
| SSD 1 | 1 GB |
| SSD 2 | 0 GB |
| Napajanje (W) | 700 W |
| Operativni sistem | Free Dos |
| Optička jedinica | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| WiFI ugrađen | Ne |
| USB type C | 0 kom |
| USB 3.2 gen1 | 1 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Naziv i vrsta robe | Računar MSG GAMER A173 5700X/32G/1T/RTX4070S/700 | |
| Tip i model | Desktop računari | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |