Philips 248E9QHSB/00 VA zakrivljeni monitor 23.6"ID EK000340950
Philips 248E9QHSB/00 VA zakrivljeni monitor 23.6"ID: EK000340950
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 16.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 822,00 din
Dijagonala:23.6" Tip panela:VA Rezolucija:1920 x 1080 Full HD Vreme odziva:4ms Odnos stranica:16 : 9
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Najnovija Philips serija monitora specijalno pravljena sa premium dizajnom i entry gaming karakteristikama. Zakrivljeni ekran će Vam omogućiti da uronite u svet igara bez napora za oči, dok će Vam osvežavanje od 75Hz i Freesync doneti prevagu u svakoj borbi. Ultra Wide-Color ekran daje fantastičan prikaz boja uz brzi odziv od 4ms.
A sve to uz odlicnu cenu!
| Dijagonala | 23.6" |
| Pozadinsko osvetljenje | W-LED |
| Tip panela | VA |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Vreme odziva | 4ms |
| Osvežavanje | 75Hz |
| FreeSync/ G-Sync | FreeSync |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 20,000,000:1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| VGA(D-Sub) | Da |
| HDMI | 1 |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Pivot | Da |
| Boja | Crna / srebrna |
| Dimenzije | 537 x 412 x 190 mm (sa postoljem) |
| Masa | 3.07 kg (sa postoljem) |
| Ostalo | VESA montaža: 100 x 100 mm Tilt: -5/20° |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Brand | Philips |
| Veličina ekrana | 23.6 " |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | MVA |
| Osvežavanje slike [Hz] | 75 Hz |
| Vreme odziva [ms] | 4 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Osvetljenje [cd/m2] | 250 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 1 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Da |
| DisplayPort | Ne |
| Broj DisplayPort | 0 kom |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Naziv i vrsta robe | Philips 248E9QHSB/00 VA zakrivljeni monitor 23.6" | |
| Tip i model | LED monitori | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |