Monitor 23.8 AOC 24G4XE, IPS 1920x1080, 180Hz, 0,5ms, 2xHDMI, DP, Tilt, zvučnici, VesaID EK000820856
Monitor 23.8 AOC 24G4XE, IPS 1920x1080, 180Hz, 0,5ms, 2xHDMI, DP, Tilt, zvučnici, VesaID: EK000820856
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 19.429,23 din
- Cena sa PDV-om
- 13.790,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 667,00 din
Dostavljamo već od 25.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Dijagonala ekrana | 23.8'' |
| Pozadinsko osvetljenje | W-LED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Ultrawide | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Vreme odziva | 0.5ms |
| Osvežavanje | 180Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije | Adaptive Sync |
| Osvetljenje | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| Display port mini | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Audio ulaz | Ne |
| Audio izlaz | Da |
| Zvučnici | Da |
| Zvučnici | 2 x 2 W |
| Konektori |
2 x HDMI 2.0
1 x DisplayPort
1 x Audio Out
|
| Pivot | Ne |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Sa postoljem: 43.4 x 54 x 17.7 cmBez postolja: 32.5 x 54 x 5.06 cm Dimenzije pakovanja: 61 x 39.5 x 12.6 cm |
| Masa | Sa postoljem: 3.48 kg Bez postolja: 2.7 kg Masa pakovanja: 5.63 kg |
| Ostalo | VESA: 100 x 100 mm Tilt: -5 (+3/-0) ~ +23 (-3/+0)Flicker FreeLow Blue Light Kensington LockGame ColourShadow ControlCrosshairFrame CounterMotion Blur ReductionQuick Switch |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Crna |
| Brand | HP |
| Energetska klasa | E |
| Veličina ekrana | 23.8 " |
| Vrsta ekrana | Flat |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Panel | IPS |
| Osvežavanje slike [Hz] | 180 Hz |
| Vreme odziva [ms] | 0.5 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi ugao | 178° (H) / 178° (V) |
| Osvetljenje [cd/m2] | 300 cd/m2 |
| Format slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Naziv i vrsta robe | Monitor 23.8 AOC 24G4XE, IPS 1920x1080, 180Hz, 0,5ms, 2xHDMI, DP, Tilt, zvučnici, Vesa | |
| Tip i model | Monitori | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |