Gaming stolica Defender IdealID EK000739477
Gaming stolica Defender IdealID: EK000739477
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 19.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 967,00 din
Naslon za glavu Ne Naslon za noge Ne Ma...
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Naslon za glavu | Ne |
| Naslon za noge | Ne |
| Materijal presvlake | Mekana i izdržljiva eko koža |
| Vrsta pene | Pena visoke gustoće |
| Vrsta okvira | Šperploča |
| Vrsta mehanizma | Leptir mehanizam |
| Podesivi naslon za leđa | 135 ° |
| Pozadinsko osvetljenje | Da |
| Funkcija isključivanja pozadinskog osvjetljenja | Da |
| Daljinski upravljač | Bežični CR2025 (included) |
| Dimenzije naslona (ŠxV) | 49 x 80 cm |
| Dimenzije sedišta (ŠxD) | 52.5 x 48 cm |
| Visina sedišta | 42 - 52 cm |
| Visina sedišta sa naslonima za ruke | 69 - 79 cm |
| Ukupne dimenzije (ŠxDxV) | 69 x 65 x 125 - 135 cm |
| Klasa i visina plinskog cilindra za podizanje, maksimalno opterećenje plinskog cilindra za podizanje | Nivo 4, maksimalno 100 mm |
| Veličina i vrsta baze | 320 mm, plastika visoke čvrstoće |
| Veličina točkića i materijal | 50 mm vrlo izdržljiv najlonski točkići |
| Maksimalna nosivost | 110 kg |
| Boja | Bela & Roze |
| Dimenzije bez pakovanja | 65.00 x 135.00 x 69.00 cm |
| Masa bez ambalaže | 14.50 kg |
| Dimenzije pojedinačne ambalaže | 60.00 x 28.00 x 79.50 c |
| Masa pojedinačne ambalaže | 16.50 kg |
| Prava potrošača: | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Boja | Belo/Roza |
| Brand | Defender |
| Vrsta artikla | Gaming stolica |
| Naziv i vrsta robe | Gaming stolica Defender Ideal | |
| Tip i model | Gaming stolice i stolovi | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |