Procesor AM4 AMD Ryzen 5 4500, 6C/12T, 3,60-4,10GHz 100-100000644BOXID EK000838336
Procesor AM4 AMD Ryzen 5 4500, 6C/12T, 3,60-4,10GHz 100-100000644BOXID: EK000838336
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 7.187,76 din
Podnožje: AMD® AM4 Tip procesora: AMD® Ryzen 5 Broj jezgar...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Podnožje: | AMD® AM4 |
| Tip procesora: | AMD® Ryzen 5 |
| Broj jezgara: | 6 |
| Threads: | 12 |
| Tehnologija izrade: | TSMC 7nm FinFET |
| TDP: | 65W |
| Radna frekvencija: | 3.6GHz |
| Turbo frekvencija: | 4.1GHz |
| L2 keš memorija: | 3MB |
| L3 keš memorija: | 8MB |
| Integrisani grafički procesor: | Nema |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| TDP (W) | 65 W |
| Radni takt (GHz) | 3.6 GHz |
| L3 cache (MB) | 8 MB |
| L2 cache (MB) | 3 MB |
| Kuler | Da |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 12 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AM4 AMD Ryzen 5 4500, 6C/12T, 3,60-4,10GHz 100-100000644BOX |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |