Procesor AM4 AMD Ryzen 5 5600, 6C/12T, 3.50-4.40GHz 100-100000927MPKID EK000838349
Procesor AM4 AMD Ryzen 5 5600, 6C/12T, 3.50-4.40GHz 100-100000927MPKID: EK000838349
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 14.539,27 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 704,00 din
Klasa procesora AMD® Ryzen™ 5 Model 5600 ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Klasa procesora | AMD® Ryzen™ 5 |
| Model | 5600 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 12 |
| Radni takt | 3.5GHz |
| Turbo frekvencija | 4.4GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4 |
| Keš memorija | 3MB L2, 32MB L3, 384KB L1 |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| TDP (W) | 65 W |
| Radni takt (GHz) | 3.5 GHz |
| L3 cache (MB) | 32 MB |
| L2 cache (MB) | 3 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 12 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AM4 AMD Ryzen 5 5600, 6C/12T, 3.50-4.40GHz 100-100000927MPK |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |