Procesor AM5 AMD Ryzen 7 7700X, 8C/16T, 4.50-5.40GHz 100-000000591 TrayID EK000838343
Procesor AM5 AMD Ryzen 7 7700X, 8C/16T, 4.50-5.40GHz 100-000000591 TrayID: EK000838343
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 31.323,39 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.516,00 din
Podnožje: AMD® AM5 Tip procesora: AMD® Ryzen 7 Broj jezgar...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Podnožje: | AMD® AM5 |
| Tip procesora: | AMD® Ryzen 7 |
| Broj jezgara: | 8 |
| Threads: | 16 |
| Tehnologija izrade: | 6 nm |
| TDP: | 105W |
| Radna frekvencija: | 4.5GHz |
| Turbo frekvencija: | 5.4GHz |
| L2 keš memorija: | 8MB |
| L3 keš memorija: | 32MB |
| Integrisani grafički procesor: | Radeon Graphics |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| TDP (W) | 105 W |
| Radni takt (GHz) | 4.5 GHz |
| L3 cache (MB) | 32 MB |
| L2 cache (MB) | 8 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AM5 AMD Ryzen 7 7700X, 8C/16T, 4.50-5.40GHz 100-000000591 Tray |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |