Procesor AMD Ryzen 5 7500X3D 6C/12T/4.5GHz/102MB/65W/AM5/BOXID EK000837570
Procesor AMD Ryzen 5 7500X3D 6C/12T/4.5GHz/102MB/65W/AM5/BOXID: EK000837570
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 29.670,69 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.436,00 din
Procesor AMD Ryzen 5 7500X3D 6C/12T/4.5GHz/102MB/65W/AM5/BOX
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Procesor AMD Ryzen 5 7500X3D 6C/12T/4.5GHz/102MB/65W/AM5/BOX
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| TDP (W) | 65 W |
| Socket | AM5 |
| Radni takt (GHz) | 4.5 GHz |
| L3 cache (MB) | 102 MB |
| L2 cache (MB) | 24 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 12 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AMD Ryzen 5 7500X3D 6C/12T/4.5GHz/102MB/65W/AM5/BOX |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |