Procesor AMD Ryzen 5 7600X 6C/12T/4.7GHz/38MB/105W/AM5/TRAYID EK000837593
Procesor AMD Ryzen 5 7600X 6C/12T/4.7GHz/38MB/105W/AM5/TRAYID: EK000837593
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 20.197,29 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 978,00 din
Procesor AMD Ryzen 5 7600X 6C/12T/4.7GHz/38MB/105W/AM5/TRAY
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Procesor AMD Ryzen 5 7600X 6C/12T/4.7GHz/38MB/105W/AM5/TRAY
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| TDP (W) | 105 W |
| Socket | AM5 |
| Radni takt (GHz) | 4.7 GHz |
| L3 cache (MB) | 38 MB |
| L2 cache (MB) | 24 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 12 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AMD Ryzen 5 7600X 6C/12T/4.7GHz/38MB/105W/AM5/TRAY |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |