Procesor AMD Ryzen 7 5700X 8C/16T/3.4GHz/32MB/65W/AM4/WOFID EK000837598
Procesor AMD Ryzen 7 5700X 8C/16T/3.4GHz/32MB/65W/AM4/WOFID: EK000837598
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 22.723,53 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.100,00 din
Procesor AMD Ryzen 7 5700X 8C/16T/3.4GHz/32MB/65W/AM4/WOF
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Procesor AMD Ryzen 7 5700X 8C/16T/3.4GHz/32MB/65W/AM4/WOF
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| TDP (W) | 65 W |
| Socket | AM4 |
| Radni takt (GHz) | 3.4 GHz |
| L3 cache (MB) | 32 MB |
| L2 cache (MB) | 32 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AMD Ryzen 7 5700X 8C/16T/3.4GHz/32MB/65W/AM4/WOF |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |