Procesor AMD Ryzen 7 7700 8C/16T/3.8GHz/32MB/65W/AM5/BOXID EK000837564
Procesor AMD Ryzen 7 7700 8C/16T/3.8GHz/32MB/65W/AM5/BOXID: EK000837564
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 46.722,81 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.261,00 din
Procesor AMD Ryzen 7 7700 8C/16T/3.8GHz/32MB/65W/AM5/BOX
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Procesor AMD Ryzen 7 7700 8C/16T/3.8GHz/32MB/65W/AM5/BOX
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen 7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| TDP (W) | 65 W |
| Socket | AM5 |
| Radni takt (GHz) | 3.8 GHz |
| L3 cache (MB) | 32 MB |
| L2 cache (MB) | 32 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Da |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor AMD Ryzen 7 7700 8C/16T/3.8GHz/32MB/65W/AM5/BOX |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |