Procesor INTEL Core i5 i5-12400 6C/12T/4.4GHz/18MB/LGA1700/BOXID EK000837579
Procesor INTEL Core i5 i5-12400 6C/12T/4.4GHz/18MB/LGA1700/BOXID: EK000837579
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 23.355,09 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.130,00 din
Procesor INTEL Core i5 i5-12400 6C/12T/4.4GHz/18MB/LGA1700/BOX
Saznaj više
Dostavljamo već od 03.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Procesor INTEL Core i5 i5-12400 6C/12T/4.4GHz/18MB/LGA1700/BOX
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i5 |
| Broj jezgara procesora | 6 |
| TDP (W) | 65 W |
| Socket | LGA1700 |
| Radni takt (GHz) | 4.4 GHz |
| L3 cache (MB) | 18 MB |
| L2 cache (MB) | 12 MB |
| Kuler | Ne |
| Integrisana grafika | Da |
| Broj threadova | 12 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor INTEL Core i5 i5-12400 6C/12T/4.4GHz/18MB/LGA1700/BOX |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |