Procesor INTEL Core i7-10700F 8 cores 2.9GHz (4.8GHz) BoxID EK000838350
Procesor INTEL Core i7-10700F 8 cores 2.9GHz (4.8GHz) BoxID: EK000838350
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 29.056,89 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 1.406,00 din
Model i7 10700F Podnožje 1200 (10. generacija) Radni takt Base 2.9 GH...
Saznaj više
Dostavljamo već od 07.04.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Model | i7 10700F |
| Podnožje | 1200 (10. generacija) |
| Radni takt | Base 2.9 GHz Turbo 4.8 GHz |
| Broj fizičkih jezgra | 8 |
| Broj logičkih jezgra | 16 |
| Keš memorija | L3 : 16MB |
| Proizvodni proces | 14nm |
| TDP | 65W |
| Tip pakovanja | BOX |
| Integrisana grafika | Nema |
| Maksimalna brzina memorije | DDR4-2933 MHz |
| Maksimalna podržana memorija | 128 GB |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Procesori |
| Brand | Intel |
| Serija procesora | Intel Core i7 |
| Broj jezgara procesora | 8 |
| TDP (W) | 65 W |
| Radni takt (GHz) | 2.9 GHz |
| L3 cache (MB) | 16 MB |
| L2 cache (MB) | 8 MB |
| Kuler | Da |
| Integrisana grafika | Ne |
| Broj threadova | 16 |
| Naziv i vrsta robe | Procesor INTEL Core i7-10700F 8 cores 2.9GHz (4.8GHz) Box |
| Tip i model | Procesori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |