Laptop HP 250 G8 (2W8V6EA) FHD AG IPS i5-1135G7 8GB 256GB Win 10 ProID EK000429071
Laptop HP 250 G8 (2W8V6EA) FHD AG IPS i5-1135G7 8GB 256GB Win 10 ProID: EK000429071
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 99.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.839,00 din
Dijagonala ekrana: 15.6" Ekran: 15.6" Full HD, IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Dijagonala ekrana: | 15.6" |
| Ekran: | 15.6" Full HD, IPS, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC Rezolucija: 1920 x 1080 |
| Ekran osetljiv na dodir: | Ne |
| Refresh rate ekrana: | 60Hz |
| Osvetljenost ekrana: | 250 nits |
| Broj jezgara: | 4 (Quad Core) |
| Procesor: | Intel® Core™ i5 Quad Core Processor 1135G7 Brzina: do 4.2GHz Keš memorija: 8MB |
| Čipset: | Intel® Tiger Lake-U SOC |
| Grafička karta: | Integrisana Intel Iris Xe Graphics G7 80EUs sa deljenom sistemskom memorijom |
| RAM memorija: | 8GB |
| Memorija: | 8GB (1 x 8GB) DDR4 2666 MHz, 2 SODIMM slota |
| HDD SSD: | 256GB SSD |
| Rotacija HDD: | NAND flash (SSD) |
| Tip HDD: | PCIe SSD |
| Operativni sistem: | Windows 10 Pro 64bit |
| Optički uređaj: | Nema |
| Zvučnici: | Stereo zvučnici |
| Web kamera: | 0.9 Mpix sa mikrofonom |
| Čitač otiska prsta: | Ne |
| Konektor za dok: | Ne |
| HDMI: | HDMI (Type A) |
| VGA izlaz: | Ne |
| USB 3.2 Gen 1 (5Gbps): | 2 |
| USB-C/Thunderbolt: | 1 x SuperSpeed USB-C 5Gbps |
| Mrežna kartica: | Gigabitni LAN 10/100/1000 Mbps |
| Wireless standard: | 802.11 ac |
| Bluetooth: | Bluetooth 4.2 |
| Čitač kartica: | SD, SDHC, SDXC |
| Baterija: | 3 ćelije |
| Osvetljena tastatura: | Ne |
| Tastatura: | Tastatura pune veličine, sa izdvojenim numeričkim delom |
| Boja: | Srebrna |
| Dimenzije: | 35.8 x 24.2 x 1.99 cm (ŠxVxD) |
| Masa: | 1.74 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 195908808718 |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Brand | HP |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB type C | 1 kom |
| Naziv i vrsta robe | Laptop HP 250 G8 (2W8V6EA) FHD AG IPS i5-1135G7 8GB 256GB Win 10 Pro |
| Tip i model | Laptopovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |