Tablet SAMSUNG TAB A7 Lite (SM-T220) 8,7" 3GB 32GB WI-FI GRAYID EK000488067
Tablet SAMSUNG TAB A7 Lite (SM-T220) 8,7" 3GB 32GB WI-FI GRAYID: EK000488067
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 20.022,24 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 969,00 din
Ekran 8.7 inca, 800 x 1340 pix Proce...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Tablet računari |
| Boja | Siva |
| Brand | Samsung |
| Model procesora | MediaTek OctaCore |
| Veličina ekrana | 8.7 " |
| Operativni sistem | Android |
| RAM memorija | 3 GB |
| Rezolucija ekrana | 1366 x 768 |
| Interna memorija | 32 GB |
| Naziv i vrsta robe | Tablet SAMSUNG TAB A7 Lite (SM-T220) 8,7" 3GB 32GB WI-FI GRAY |
| Tip i model | Tablet računari |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |