Stiga Combi 55 SQ B samohodna motorna kosilicaID EK000222925
- Cena sa PDV-om
- 72.290,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.499,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Podignite održavanje vaše bašte na viši nivo uz snažnu i svestranu Stiga Combi 55 SQ B , Stiga kosilicu koja predstavlja udobnost i snagu tipičnog benzinskog uređaja. Uz Stiga Combi 55 SQ B dolazi i lak za priključenje hibridni sakupljač sa indikatorom upozorenja, kapaciteta od 70 L i Brigss&Stratton motorom os 163 cm3. Efikasnost košenja je na višem nivou uz sistem za mulčiranje i lakim sakupljanjem uz zadnje pražnjenje ili pražnjenje sa strane ukoliko je trava predugačka. Stiga Combi 55 SQ B je laka za upotrebu, svestrana kosilica zahvaljujući ergonomskom, podesivom i sklopivom upravljaču sa centralnim podešavanjem visine košenja. Udobnost u kombinaciji sa dugovečnošću uz snažno čelično galvanizovano kućište. Širina otkosa od 53 cm čini Stiga Combi 55 SQ B samohodnu kosilicu pogodnom za košenje velikih bašta.
Motor: Briggs&Stratton 675 EXI ser.
Zapremina: 163 cm3
Snaga: 2,59 kW
Kućište: čelik
Nož: 53 cm
Pozicije košenja: 5 poz.25 do 80 mm
Sakupljač: 70 lit
Točkovi: 200/280 sa ležajevima
Pogon: samohodna
Težina: 36 kg
| Poslovno ime proizvođača | Stiga |
| Zemlja proizvodnje | Slovačka |
| Poslovno ime uvoznika | Intercom d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Motorne kosilice |
| Brand | Stiga |
| Sakupljač trave | Da |
| Radna širina | 53 cm |
| Preporučena površina košenja | 2300 m² |
| Min. radna visina | 25 mm |
| Maks. radna visina | 80 mm |
| Broj položaja visine | 5 |
| Zapremina motora | 163 ccm |
| Snaga motora | 3.47 KS |
| Samohodna | Da |
| Naziv i vrsta robe | Stiga Combi 55 SQ B samohodna motorna kosilica |
| Tip i model | Motorne kosilice |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Stiga |
| Poslovno ime uvoznika | Intercom d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Slovačka |