AGM 5400 motorna testeraID EK000423597
AGM 5400 motorna testeraID: EK000423597
- 16.080,00 din
- Cena sa PDV-om
- 12.699,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 615,00 din
Mašina koja je pogonjena motorom sa unutrašnjim sagorevanjem koja se koristi za sečenje drva. Funkcije: antivibracijski sistem. ...
Saznaj više
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Mašina koja je pogonjena motorom sa unutrašnjim sagorevanjem koja se koristi za sečenje drva.
Funkcije: antivibracijski sistem.
| Kategorija | Motorne testere |
| Tip motora | Dvotaktni, vazdušno hlađeni |
| Zapremina motora | 49.3 cm³ |
| Snaga motora | 2.1 kW (10000 rpm) |
| Dužina vodilice | 370 mm |
| Gorivo | Mešavina ( Benzin 40: Ulje za dvotaktne motore 1) |
| Rezervoar (gorivo) | 560 ml |
| Rezervoar (ulje) | 260 ml |
| Ulje za lanac | Motorno ulje SAE#10W-30 |
| Karburator | Dijafragmalni |
| Broj zuba lanca | 36 |
| Sistem za snabdevanje uljem | Automatska pumpa sa podešivačem |
| Masa | 6 kg |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Tip proizvoda | Motorne testere |
| Brand | AGM |
| Dužina rezne garniture | 45 cm |
| Snaga motora | 3 KS |
| Zapremina motora | 49.3 ccm |
| Naziv i vrsta robe | AGM 5400 motorna testera |
| Tip i model | Motorne testere |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |