DeWalt DWS780 potezna testeraID EK000161035
- 174.917,00 din
- Cena sa PDV-om
- 130.259,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 6.304,00 din
Dostavljamo već od 05.06.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Tačno i brzo podesivi uglovi za vodoravni pomak do 60° desno i do 50° levo.
Ograničavanje dubine reza za izradu zareza, spojeva.
Veliki dvojni protiv prašine zaštićeni potezni mehanizam, za rezanje većih komada materijala.
Kvalitetna vodilica sa ležajevima za precizne rezove do dužine 345mm.
Precizno podesiv nagib do 49° u levu i desnu stranu.
Elektronska regulacija broja obrtaja za čiste rezove u različitim materijalima.
Milimetarski podešen rez uz pomoć LED prikaza linije (XPS).
Tehničke karakteristike:
Snaga: 1.675 W
Broj obrtaja: 1.900 – 3.800 min-1
Vodoravni otklon: 60° (levo), 50° (desno)
Nagib: 49° (levo / desno)
Najveći prerez:
90° / 90° 345 x 76 mm
90° / 45° 344 x 76 mm
45° / 90° 345 x 44 mm
45° / 45° 212 x 76 mm
List testere: 305 x 30 mm, 60 zuba
Težina: 24,8 kg
Obim isporuke:
List sa 60 zuba, vrećica za prah,
Alat za montažu
| Poslovno ime proizvođača | Stanley Black & Decker, Inc. |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Poslovno ime uvoznika | TS-MOD d.o.o. |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | DeWalt |
| Snaga | 1675 W |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 3800 okr/min |
| Tip proizvoda | Stone i preklopne testere |
| Otvor lista testere (Ø) | 30 mm |
| List testere (Ø) | 305 mm |
| Naziv i vrsta robe | DeWalt DWS780 potezna testera |
| Tip i model | Stone i preklopne testere |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime proizvođača | Stanley Black & Decker, Inc. |
| Poslovno ime uvoznika | TS-MOD d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Italija |