MS ENERGY električni trotinet e20, tamno siviID EK000415365
- Cena sa PDV-om
- 92.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.500,00 din
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Nova e serija idealna je za sve one koji će svakodnevno koristiti trotinet. Snažna baterija, jak motor s tri brzine vožnje i veće silikonsko gazište, pruža idealnu vožnju uz veću brzinu i domet do čak 70km. Veliki 10″ vazdušni točkovi, prednji i zadnji amortizer te prednja i zadnja disk kočnica, čine vožnju udobnom bez potrebe čestog zaustavljanja na neravninama i preprekama uobičajenim na gradskim putevima. Električna zadnja kočnica prilikom kočenja vraća energiju u bateriju čime se ona puni, a čvrst i sklopiv mehanizam pruža mobilnost i jednostavnu upotrebu. Kada vožnja nije potrebna, preklopi trotinet i ponesi ga sa sobom!
| Materijal | Aluminijum |
| Okvir | Aluminijum |
| Veličina točkova | 10 " |
| Motor (W) | 500 W |
| Baterija (Ah) | 18 Ah |
| Baterija (V) | 48 V |
| Max ugao uspona | 20 |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Vreme punjenja (h) | 7 h |
| Prednji točak | Pneumatik |
| Zadnji točak | Pneumatik |
| Kočnice | Zadnja disk kočnica |
| Suspenzija | Prednja+zadnja |
| Težina | 20 kg |
| Visina | 127.5 cm |
| Širina | 58 cm |
| Dužina | 117.5 cm |
| Brand | MS Energy |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Poslovno ime uvoznika | Kim tec d.o.o. |
| Tip proizvoda | Električni trotineti |
| Domet | 70 km |
| Masa | 20 kg |
| Snaga motora | 500 W |
| Veličina točka | 10 " |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Sklopiv | Da |
| Baterija | 17.5 |
| Vreme punjenja | 8 h |
| Materijal izrade | Aluminijum |
| Naziv i vrsta robe | MS ENERGY električni trotinet e20, tamno sivi |
| Tip i model | Električni trotineti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Kim tec d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |