Segway električni trotinet KickScooter GT1EID EK000530470
Segway električni trotinet KickScooter GT1EID: EK000530470
- Cena sa PDV-om
- 278.089,06 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 13.459,00 din
Elektricni trotinet SEGWAY GT1E
Saznaj više
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
Elektricni trotinet SEGWAY GT1E
| Brand | Segway |
| Tip proizvoda | Trotineti |
| Domet | 70 km |
| Snaga motora | 500 W |
| Veličina točka | 11 " |
| Maksimalna nosivost | 150 kg |
| Naziv i vrsta robe | Segway električni trotinet KickScooter GT1E |
| Tip i model | Trotineti |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |