Vivax Vox SP-7080H soundbar OUTLETID ER000850082
- Cena sa PDV-om
- 9.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 483,00 din
Dostavljamo već od 26.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
OUTLET-Uređaj je otvoren, proverena ispravnost uređaja, oštećena ambalaža. Garancija 12 meseci u skladu sa članom 53 Zakona o zaštiti potrošača.
Uz novi Vivax bluetooth soundbar SP-7080H doživite bioskop uređaj u vlastitom domu. Povežite se na pametni soundbar putem bluetooth-a sa vašim mobilnim uređajem, za povezivanje na tv uređaj imate pregršt opcija - HDMI ARC, RCA COAX AUDIO IN, OPTICAL AUDIO IN, AUX 3,5MM. Dubok i snažan zvuk osiguraće 70W RMS koje uređaju pružaju soundbar + žičano povezani subwoofer, takođe možete podesiti zvuk po svom izboru pomoću funkcije EQUALIZER (3 moda).
| Zvučnici [W] | 70 W |
| Napajanje | 110-240V |
| Dimenzije visina (cm) | 68 cm |
| Snaga RMS (W) | 70 |
| Dodatna oprema | Daljinski upravljač Kabl za napajanje |
| Dimenzije dužina (cm) | 80 |
| Dimenzije širina (cm) | 65 |
| Brand | Vivax |
| Naziv i vrsta robe | Vivax Vox SP-7080H soundbar OUTLET | |
| Tip i model | Audio - oštećeno | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |