Power Bank RIVACASE VA 2041 10000mAh/beli 10WID EK000627222
Power Bank RIVACASE VA 2041 10000mAh/beli 10WID: EK000627222
Dostavljamo već od 09.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
| Kapacitet baterije | 10000 mA·h |
| Kapacitet baterije | 37 W·h |
| Input Micro USB | 5V-2A |
| Input USB-C | 5V-2A |
| Output USB-A | 5V-1A , 5V-2.1A |
| Output USB-C | 5V-2.1A |
| Max output current | 2.1 A |
| Izlazna snaga | 10 W |
| Dužina kabla | 0,2 m |
| Dimenzije | 150x17x68 mm |
| Masa | 0.22 kg |
| Brand | Rivacase |
| Naziv i vrsta robe | Power Bank RIVACASE VA 2041 10000mAh/beli 10W | |
| Tip i model | Powerbankovi | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |