HONOR 600 8GB + 256GB Velvet Black, mobilni telefonID EK000850853
HONOR 600 8GB + 256GB Velvet Black, mobilni telefonID: EK000850853
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 87.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.259,00 din
Dostavljamo već od 21.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*









| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Honor |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.57 " |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 200 MP |
| Prednja kamera | 50 |
| Tip procesora | Qualcomm SM7750-AB Snapdragon 7 Gen 4 (4 nm) |
| Kapacitet baterije | 6400 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Visina | 156 mm |
| Širina | 74.7 mm |
| Dubina | 7.8 mm |
| Naziv i vrsta robe | HONOR 600 8GB + 256GB Velvet Black, mobilni telefon |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |