Samsung Galaxy A37 5G 6GB + 128GB Awesome White, mobilni telefonID EK000850226
Samsung Galaxy A37 5G 6GB + 128GB Awesome White, mobilni telefonID: EK000850226
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 61.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 47.290,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 2.289,00 din
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Samsung |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 god |
| Model | Galaxy A37 |
| Serija | A |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 1080 x 2340 (FHD+), 120Hz, HDR10+, Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 6 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP + 8 MP + 5 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Exynos 1480 |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 16 |
| Ostalo | IP68, stereo zvučnici, senzor otiska prsta, akcelerometar, žiroskop, kompas, NFC, USB-C, 5 godina sigurnosnih ažuriranja |
| Naziv i vrsta robe | Samsung Galaxy A37 5G 6GB + 128GB Awesome White, mobilni telefon |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |