Samsung Galaxy A56 5G 8GB + 256GB Awesome Olive, mobilni telefon (SM-A566BZGCEUC)ID EK000676048
Samsung Galaxy A56 5G 8GB + 256GB Awesome Olive, mobilni telefon (SM-A566BZGCEUC)ID: EK000676048
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 79.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 3.871,00 din
...
Saznaj više
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
Moglo bi vas zanimati i ovo
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Samsung |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.7 " |
| Tip ekrana | AMOLED, 120Hz, 1080 x 2340, 1900 nits (peak) |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Exynos 1580 (4 nm) (1x2.9 GHz Cortex-A720 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.9 GHz Cortex-A520) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Visina | 162.2 mm |
| Širina | 77.5 mm |
| Dubina | 7.4 mm |
| Naziv i vrsta robe | Samsung Galaxy A56 5G 8GB + 256GB Awesome Olive, mobilni telefon (SM-A566BZGCEUC) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |