Samsung Galaxy S25 12GB + 256GB Enterprise Edition Silver Shadow, mobilni telefonID EK000850222
Samsung Galaxy S25 12GB + 256GB Enterprise Edition Silver Shadow, mobilni telefonID: EK000850222
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 114.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 89.190,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 4.317,00 din
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Model | Galaxy S25 |
| Serija | Galaxy S25 |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.2 " |
| Tip ekrana | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 1080 x 2340 (FHD+), 120Hz, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 15 |
| Naziv i vrsta robe | Samsung Galaxy S25 12GB + 256GB Enterprise Edition Silver Shadow, mobilni telefon | |
| Tip i model | Pametni telefoni | |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |