Samsung Galaxy S26 5G 12GB + 256GB Enterprise Edition, mobilni telefon (SM-S942BZKGEEC)ID EK000850209
Samsung Galaxy S26 5G 12GB + 256GB Enterprise Edition, mobilni telefon (SM-S942BZKGEEC)ID: EK000850209
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 148.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 116.090,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 5.618,00 din
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Model | Galaxy S26 |
| Serija | Galaxy S26 |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.3 " |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED 2X, 1080 x 2340 (FHD+), 120Hz, HDR10+, 2600 nits, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP + 10 MP + 10 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Exynos 2600 |
| Kapacitet baterije | 4300 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 16 |
| Ostalo | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC, IP68, ultrazvučni senzor otiska prsta, stereo zvučnici, 25W brzo punjenje, 15W bežično punjenje, 4.5W reverzibilno bežično punjenje |
| Naziv i vrsta robe | Samsung Galaxy S26 5G 12GB + 256GB Enterprise Edition, mobilni telefon (SM-S942BZKGEEC) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |