Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12GB + 512GB CRNI Enterprise Edition, mobilni telefon (SM-S948BZKGEEC)ID EK000850231
Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12GB + 512GB CRNI Enterprise Edition, mobilni telefon (SM-S948BZKGEEC)ID: EK000850231
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 225.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 176.090,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 8.522,00 din
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Model | Galaxy S26 Ultra |
| Serija | Galaxy S26 |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.9 " |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED 2X, 1440 x 3120 (QHD+), 120Hz, HDR10+, 2600 nits, Corning Gorilla Glass Armor 2 |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Zadnja kamera | 200 MP + 10 MP + 50 MP + 50 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 SM8850-AC |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 16 |
| Ostalo | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC, IP68, ultrazvučni senzor otiska prsta, stereo zvučnici, 60W brzo punjenje, 15W bežično punjenje, 4.5W reverzibilno bežično punjenje |
| Naziv i vrsta robe | Samsung Galaxy S26 Ultra 5G 12GB + 512GB CRNI Enterprise Edition, mobilni telefon (SM-S948BZKGEEC) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |