Xiaomi Redmi 15C 4GB + 256GB Black, Mobilni telefon (MZB0LIFEU)ID EK000770999
Xiaomi Redmi 15C 4GB + 256GB Black, Mobilni telefon (MZB0LIFEU)ID: EK000770999
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- 19.990,00 din
- Cena sa PDV-om
- 11.490,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 556,00 din
Dostavljamo već od 18.05.2026
Prava potrošača: Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*























| Prava potrošača | Zakonski period odgovornosti za saobraznost 24 meseca |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.9 " |
| Tip ekrana | IPS LCD |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP |
| Prednja kamera | 8 |
| Tip procesora | Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) |
| Kapacitet baterije | 6000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android 15 |
| Visina | 173.2 mm |
| Širina | 81.1 mm |
| Dubina | 8.2 mm |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi Redmi 15C 4GB + 256GB Black, Mobilni telefon (MZB0LIFEU) |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |