Xiaomi Redmi A5 4GB + 128GB, Sandy Gold Mobilni telefonID EK000780425
Xiaomi Redmi A5 4GB + 128GB, Sandy Gold Mobilni telefonID: EK000780425
Plaćanje na 12 rata bez kamate!
- Cena sa PDV-om
- 12.990,00 din
- Mesečna rata kredita na period od 24 meseca
- 629,00 din
Dostavljamo već od 08.04.2026
Platite gotovinom pouzećem, internet bankarstvom, čekovima i karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Pregled porudžbine
*Slike su informativnog karaktera. Stvarni izgled proizvoda može se razlikovati.*


















| Brand | Xiaomi |
| Boja | Zlatna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.88 " |
| Tip ekrana | IPS LCD |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | Da |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 32 MP |
| Prednja kamera | 8 |
| Tip procesora | UNISOC T7250 |
| Kapacitet baterije | 5200 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Širina | 79.6 mm |
| Dubina | 8.26 mm |
| Naziv i vrsta robe | Xiaomi Redmi A5 4GB + 128GB, Sandy Gold Mobilni telefon |
| Tip i model | Pametni telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |